PRO HOME - realitné centrum

Ako to všetko začalo...

...všetko sa to začalo tým, že niečo skončilo. 

 
V pomerne krátkom čase sa v mojom živote udialo viacero zásadných zmien.
Po 12 rokoch som ukončila svoje podnikanie a krátko na to aj dlhoročný  partnerský vzťah. Presťahovala som sa aj so svojím synom do nájmu a neskôr som bola nútená opustiť aj svoju obľúbenú kanceláriu.
Nastal čas, kedy bolo treba začať niečo nové a zarobiť na nájom, účty, jedlo a život vôbec.

Moje realitné začiatky...

Pamätám si to ako dnes. Bolo 14.mája 2019 keď sa u mňa v kancelárií ukázal môj veľmi dobrý priateľ...v tom čase to bol už realitný maklér s dlhoročnými skúsenosťami. A keďže som nutne potrebovala priestor pre svoju kanceláriu, ponúkol mi miesto, kam sa akurát sťahoval aj on so svojím kolegom. Založili spolu totiž nové realitné centrum.

Asi si už viete domyslieť ako to pokračovalo ďalej...

Takto začala moja cesta v realitnom centre PRO HOME...ja a moji dvaja “noví” kolegovia. 
 
Od 1.júna 2019 som už sedela vo svojej novej kancelárií a presne 2.9.2019 (v deň mojich narodenín ;-)) som si prvýkrát sadla so svojím  “šéfom” k notebooku a začala si vypisovať kontakty na súkromné ponuky nehnuteľností.
  • 19.9.2019 som už podpisovala moju prvú “exkluzívnu” sprostredkovateľskú zmluvu na 1-izbový byt s prvým klientom
  • a 8.10.2019 sme s budúcim kupujúcim podpísali na tento byt rezervačnú zmluvu
O pár týždňov na to bol tento byt predaný.
 
Takto prebehol môj prvý realitný obchod.
Potom už išiel jeden obchod za druhým. V priebehu 6 mesiacov  som uzatvorila 13 realitných obchodov (v hodnote predaných nehnuteľností 1,5 miliónov €).
 
Dnes môžem povedať, že som sa v tejto profesii našla. Milujem jej rôznorodosť a to, že s každým novým obchodom prichádza do môjho života aj nový ľudský príbeh. Robím ju s láskou a nadšením a najlepšie ako dokážem. Túžim sa v tomto smere neustále vzdelávať a posúvať vpred. 
 
Mojím cieľom je sprevádzať svojho klienta cestou kúpy a predaja nehnuteľností tak, aby som naplnila jeho očakávania a v konečnom dôsledku v ňom zanechala pocit spokojnosti a šťastia.
 

“Vytvor úžasný zážitok a zákazníci o ňom budú hovoriť..
..slová z úst klientov majú obrovskú silu”

Mgr. Lucia Migašová

PONUKA MAKLÉRA

REFERENCIE MAKLÉRA

Pani Migašová, spolupráca s Vami bola jednoznačne veľmi príjemná a profesionálna. Z mojej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Žiadne zbytočné naťahovanie, rýchle jednanie, rýchle vybavenie, čo bolo pre mňa najväčším komfortom. Ďakujem za spoluprácu, maximálne odporúčam a prajem veľa ďalších spokojných klientov.   

sl. Petronela, kúpa 1-izb.bytu, Prostějovská ulica

Rád by som sa Vám poďakoval a ocenil profesionálne služby pri kúpe bytu. Predaj ako aj realizácia prepisu bytu prebehla bleskovo a bez zbytočných prieťahov. 

p. Marcel, 3-izb. byt 17. novembra

Rada by som sa podelila so skúsenosťou  ktorú mám s realitnou kanceláriou PRO HOME. Zháňala som byt a náhodne som našla realitnú kanceláriu a jej maklérku Luciu Migašovú! Jej práca je na vysokej profesionálnej úrovni: Útretová, zodpovedná, kvalifikovaný prístup, korektné jednanie a pozitívne osobnostné vlastnosti! Vrelo odporúčam!

Renáta, byt rezidencia Horská

Vyjadrujem vďaku a úprimne oceňujem odborný, sofistikovaný a predovšetkým ľudský prístup p. Luciou pri kontrakte s realitnou kanceláriou.

p. Karolína, rodinný dom Sídl.3

Veľká spokojnosť, pani Migašová je veľmi ústretová v obchode kúpy aj predaja. Komunikácia a celý proces okolo je na profesionálnej úrovni. Odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Andrea, 1-izb. byt Sekčov, pozemok

Mala som možnosť pracovať s Pani Migašovou a týmto sa chcem k tomu vyjadriť. Som veľmi spokojná. P. Migašova si zaslúži vsetky chvály...lebo spolupráca prebehla rýchlo, zodpovedne a profesionálne.  Poskytla mi nielen potrebné znalosti, ale i rady, ak som potrebovala. Oceňujem aj osobný prístup a doporučujem na spoluprácu iným klientom. 

pani Mária, 3-izb.byt 17.novembra

Chcela by som sa Vám poďakovať za Váš profesionálny prístup pri hľadaní a následnom sprostredkovaní kúpy môjho nového bytu. Som rada, že som túto úlohu zverila práve Vám.

p. Erika, byt rezidencia Horská

Chcem sa poďakovať za pomoc pri kúpe bytu za sprostredkovanie, komunikáciu, ústretovosť a služby na úrovni aj napriek tvrdému lockdownu v čase pandémie. Veľmi sa mi páčila rýchla komunikácia a pomoc s dokumentami, ktoré bolo potrebné zdokladovať a za vyriešenie problémov, ktoré počas kúpy bytu vznikli tak, aby som bol hlavne ja spokojný. Určite každému, kto rieši kúpu nehnuteľnosti odporúčam spoluprácu s pani Migašovou. Budem sa tešiť na možnú budúcu spoluprácu.

Marek, byt rezidencia Horská

Realitná kancelária PRO-HOME je kolektív profesionálov. Nám pomohli s predajom rodinného domu. S ich prístupom, marketingom a realizáciou sme boli veľmi spokojní. 
Osobitne chceme vyzdvihnúť prácu pani Lucie Migašovej, u ktorej sme sa stretli s milým, ústretovým, serióznym a férovým prístupom. Pani Lucia vyniká profesionalitou a korektným jednaním s dôrazom na požiadavky klienta. Ďakujeme.

Manželia Jana a Jozef, RD Ružová, Prešov

Spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti môžem len vysoko oceniť.V prvom rade profesionálny prístup k príprave ponuky na predaj nehnuteľnosti, po druhé -perfektná komunikácia s klientom, zhodnotenie reálneho stavu nehnuteľnosti a časovo rýchle zvládnutie predaja , následné spracovanie potrebnej dokumentácie potrebnej k predaju nehnuteľnosti. Veľmi si vážim profesionalitu, ľudskosť, komunikáciu a odbornosť, za čo patrí moje veľké poďakovanie. Želám mnoho úspechov pri realizácii danej činnosti.

pán Gejza, 2-izb.byt SDH

Boli sme s Vaším prístupom, či už po odbornej, ale aj ľudskej stránke, pri predaji bytu maximálne spokojní. Všetko prebehlo plynule a rýchlo. Najmä spoľahlivo. 

p. Lucia, byt Mukačevská, Prešov

Profesionálny prístup, skvelá komunikácia a pomoc pri kúpe bytu. Zodpovedný prístup a bezproblémové zvládnutie procesu výberu a predaja. Môžem len odporúčať. 

Rastislav, apartmán rezidencia Horská
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)