PRO HOME - realitné centrum

7 izbový

6832 m2

210 000,-

Mária Žondová

Mária Žondová

0907 873 417
maria@pro-home.sk
Profil makléra
KódPHMZ031RD
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom, Novostavby
LokalitaŽilinský kraj, Martin, Horný Kalník
Výmera6832 m2
Počet izieb7

Popis

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú stavbu, ktorá vďaka svojej polohe i dispozičnému riešeniu bude mať po dokončení rôznorodú možnosť využitia.

Stavbu je možné po jej dokončení využívať ako letný, prázdninový dom. Tiež je ju možné využívať na bývanie. Vďaka dispozičnému riešeniu je možné využívanie kombinovať - bývať a prenajímať; prípadne zriadiťv nej 3 byty.

K domu prislúcha južne orientovaný pozemok s výmerou 6.832 m2 rozmerov 50 x 136 m. Pred domom je tiež možnosť dobudovať dostatok parkovacích miest, 6 garáží, či uzavretý dvor poskytujúci rezidenčné bývanie. 

Nachádza sa v lokalite s výbornou dostupnosťou do okresného mesta Martin, priamo do centra. Svojou južnou orientáciou poskytuje slnečné výhľady na okolité pohorie Veľkej Fatry. Lokalita ponúka množstvo voľnočasových aktivít: cyklistika, turistika, hubárčenie, v zime lyžovanie a pod.

 

Mojou prácou je vám nielen predať nehnuteľnosť, či nájsť bývanie. Súčasťou tohto procesu je aj to, aby ste sa pri ňom cítili čo najpohodlnejšie a čo najbezpečnejšie. Aj preto je moja realitná činnosť poistená v poisťovni Generali. Už pre ten dobrý pocit...

 

Doplnkové informácie

Užitková plocha nehnuteľnosti262 m2
Výmera pozemku6832 m2
Počet kuchýň3
Stav objektuvo výstavbe
Konštrukcia stavbyytong
+5 fotoMám záujemZavolať