PRO HOME - realitné centrum

... celé sa to začalo pred siedmimi rokmi kúpou môjho prvého bytu v roku 2013.

V období, keď moje pracovné pôsobenie bolo hlavne na západnom Slovensku a riadil som firmu pre zabezpečenie vozidiel. Zároveň spoznanie super človeka a veta Dobrý deň, pán Florek.

Počas tejto dlhej doby sa naše pracovné cesty niekoľkokrát stretli. Dnes to vytvára symbiózu pracovnej atmosféry. Kvalitný obchod a služby tvoria príjemní ľudia a domáca pohoda.

A čo dnes? Mám rodinu a čakáme na náš prvý domov a splnené sny vďaka PRO HOME.

Ľudia vytvárajú svet zážitkov a emócií.   

PONUKA MAKLÉRA

1 2

REFERENCIE MAKLÉRA

Peter Kováč - bol skvely, profesonanálny, najmä jeho ľudsky prístup.
Ďakujem.

 

 

M.Talpos Fabiánová, kúpa garáže

Ďakujeme za milý a profesionálny prístup a  pomoc s vybavením všetkých náležitostí súvisiacich s kúpou bytu.
Odporúčame pána Kováča. 

 

Tóthovci, kúpa bytu

Pozdravujem všetkých čitateľov tejto stránky PRO HOME :-) 
S manželom máme malý bytík, ktorý sme sa rozhodli dať do prenájmu nakoľko sme si kúpili domček. Vyše roka sme sa s bytom zaoberali sami. Hľadali sme nájomníkov, riešili papierovačky, do ktorých sme sa až tak nerozumeli.
Bol to pre nás beh na dlhúúúú trať:-) Posledný nájomníci sa nás snažili oklamať a preto sme oslovili pána Petra Kováča práve z PRO HOME.

On prevzal všetku našu " ťarchu " na svoju hlavu a všetko vyriešil. Ostali sme už len pri pánovi P. Kováčovi, ktorý sa nám do dnes stará o náš byt. Všetko vybavil, pekne zrozumiteľne vysvetlil a čo je najdôležitejšie pristupuje k nám aj k nájomníkom ľudsky, ústretovo a milo

.Za nás maximálna spokojnosť. Budem naďalej odporúčať reality PRO HOME. 
 

rodina Samková, prenájem bytu

Prajem dobrý deň, chcel by som po predaji nasej nehnuteľnosti konkrétne bytu venovať pár slov pre budúcich kupujúcich ci predávajúcich cez firmu PRO HOME resp. Pána Petra Kováča. 

Veľmi oceňujem profesionalitu pána Kováča a jeho teamu pripadne kolegov. Keďže som veľa krát pracovne v zahraničí čo mi neumožňovalo byt fyzicky prítomný pri rôznych nutnostiach ktoré sú spojené s predajom nehnuteľnosti tak ani to neodradilo pána Makléra od výzvy pravé naopak hľadal a našiel riešenia nie dôvody ako sa to nedá (s čím sa človek bohužiaľ veľa krát stretáva), a to veľmi kvitujem. 

Všetky podmienky ktoré sme si vopred dohodli boli splnené do bodky a dokonca ponúknutá pomoc nad rámec povinnosti.

Chcel by som sa aj takto prostredníctvom recenzie pánovi Kováčovi poďakovať za zvládnutý neľahký boj a popriať veľa úspechov do budúcna. 

Kind Regards a Peter Kustra, predaj bytu

Profesionálny prístup a priame chlapské jednanie, bez cenzúry s cieľom dosiahnutia win-win dohody.

Majo Sirka, predaj pozemku a kúpa RD

Profesionálny prístup, ľudské správanie bez náznaku povýšenia, snaha o dosiahnutie fair-play dohody a ceny.

Pán Kováč je človek, ktorý nemá problém dvihnúť telefón aj vtedy, keď nie v práci. Čiže za nás: spolupráca aj pri ďalších nehnuteľnostiach.

Lapošovci, predaj garáže