PRO HOME - realitné centrum
V našom realitnom centre PRO HOME pracujú makléri, ktorí sa venujú realitnému odboru viac ako 10 rokov a spolu s novými maklérmi stavajú na precízne pripravených procesoch a zdieľaných skúsenostiach.
 
Máme veľmi stabilné postavenie na realitnom trhu. Špecializujeme sa na lokality Prešov a okolia. Naše kancelárie nájdete v budove na Duchnovičovom námestí.
 
Pomáhame našim klientom nielen s kúpou či predajom nehnuteľnosti, ale zabezpečujeme aj kompletné realitné služby. Spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami a bankami, či poisťovňami. Vieme vás bezpečne previesť celým realitnom obchodom tak, aby ste sa mohli naplno spoľahnúť a prenechať väčšinou aktivít na nás.
 
Našu ponuku nehnuteľností pravidelne sledujú aj spolupracujúci makléri z partnerských realitných kancelárií. Odporúčajú a odovzdávajú nám svojich klientov, spolupracujeme, aby väčšie portfólio dopytu a ponuky uspokojilo našich klientov.
 
Bude nám cťou, keď sa aj Vy stanete našimi klientmi.
 
Ak si nevyberiete z aktuálnej ponuky, zašlite nám svoju požiadavku na vami vyhľadávanú nehnuteľnosť, alebo nám ponúknite vašu nehnuteľnosť na predaj.
 
Naše motto
 
DOMOV VYBERÁTE RAZ, MY HO POMÁHAME NÁJSŤ KAŽDÝ DEŇ