PRO HOME - realitné centrum
V našom realitnom centre PRO HOME pracujú makléri, ktorí sa venujú realitnému odboru viac ako 10 rokov a spolu s novými maklérmi stavajú na precízne pripravených procesoch a zdieľaných skúsenostiach.
 
Máme veľmi stabilné postavenie na realitnom trhu. Špecializujeme sa na lokality Prešov a okolia. Naše kancelárie nájdete v budove na Duchnovičovom námestí.
 
Pomáhame našim klientom nielen s kúpou či predajom nehnuteľnosti, ale zabezpečujeme aj kompletné realitné služby. Spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami a bankami, či poisťovňami. Vieme vás bezpečne previesť celým realitnom obchodom tak, aby ste sa mohli naplno spoľahnúť a prenechať väčšinou aktivít na nás.
 
Našu ponuku nehnuteľností pravidelne sledujú aj spolupracujúci makléri z partnerských realitných kancelárií. Odporúčajú a odovzdávajú nám svojich klientov, spolupracujeme, aby väčšie portfólio dopytu a ponuky uspokojilo našich klientov.
 
Bude nám cťou, keď sa aj Vy stanete našimi klientmi.
 
Ak si nevyberiete z aktuálnej ponuky, zašlite nám svoju požiadavku na vami vyhľadávanú nehnuteľnosť, alebo nám ponúknite vašu nehnuteľnosť na predaj.
 
Naše motto
 
DOMOV VYBERÁTE RAZ, MY HO POMÁHAME NÁJSŤ KAŽDÝ DEŇ
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)