PRO HOME - realitné centrum

Spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti môžem len vysoko oceniť.V prvom rade profesionálny prístup k príprave ponuky na predaj nehnuteľnosti, po druhé -perfektná komunikácia s klientom, zhodnotenie reálneho stavu nehnuteľnosti a časovo rýchle zvládnutie predaja , následné spracovanie potrebnej dokumentácie potrebnej k predaju nehnuteľnosti. Veľmi si vážim profesionalitu, ľudskosť, komunikáciu a odbornosť, za čo patrí moje veľké poďakovanie. Želám mnoho úspechov pri realizácii danej činnosti.

pán Gejza, 2-izb.byt SDH

Mala som možnosť pracovať s Pani Migašovou a týmto sa chcem k tomu vyjadriť. Som veľmi spokojná. P. Migašova si zaslúži vsetky chvály...lebo spolupráca prebehla rýchlo, zodpovedne a profesionálne.  Poskytla mi nielen potrebné znalosti, ale i rady, ak som potrebovala. Oceňujem aj osobný prístup a doporučujem na spoluprácu iným klientom. 

pani Mária, 3-izb.byt 17.novembra

Boli sme s Vaším prístupom, či už po odbornej, ale aj ľudskej stránke, pri predaji bytu maximálne spokojní. Všetko prebehlo plynule a rýchlo. Najmä spoľahlivo. 

p. Lucia, byt Mukačevská, Prešov

Vyjadrujem vďaku a úprimne oceňujem odborný, sofistikovaný a predovšetkým ľudský prístup p. Luciou pri kontrakte s realitnou kanceláriou.

p. Karolína, rodinný dom Sídl.3

Vďaka p. Kováčovi som zažil úplne bezstarostný proces predaja nehnuteľnosti.
Jeho zodpovednosť a profesionalita vzbudili vo mne absolútnu dôveru. Bol nielen ochotný, ale aj obzvlášť precízny v každom kroku. Celý proces bol pre mňa príjemný a bez problémov, čo som veľmi ocenil.

Bez váhania by som ho odporučil ďalej – skvelý maklér s dotykom ľudskosti.  

S pozdravom Trebuna

pán Trebuna / predavajúci RD Šarišská Trstená

Ďakujeme za milý a profesionálny prístup a  pomoc s vybavením všetkých náležitostí súvisiacich s kúpou bytu.
Odporúčame pána Kováča. 

 

Tóthovci, kúpa bytu

Radi by sme Vám chceli poďakovať za Vašu pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Bola to príjemná spolupráca a maximálna spokojnosť. A určite, ak budem o niekom vedieť, kto hľadá alebo chce predať nehnuteľnosť, tak Vás budem odporúčať.

Rodina Gardošíková

 

Rodina Gardošíková, Predaj 3-izbový byt Šváby - Prešov

Pozdravujem všetkých čitateľov tejto stránky PRO HOME :-) 
S manželom máme malý bytík, ktorý sme sa rozhodli dať do prenájmu nakoľko sme si kúpili domček. Vyše roka sme sa s bytom zaoberali sami. Hľadali sme nájomníkov, riešili papierovačky, do ktorých sme sa až tak nerozumeli.
Bol to pre nás beh na dlhúúúú trať:-) Posledný nájomníci sa nás snažili oklamať a preto sme oslovili pána Petra Kováča práve z PRO HOME.

On prevzal všetku našu " ťarchu " na svoju hlavu a všetko vyriešil. Ostali sme už len pri pánovi P. Kováčovi, ktorý sa nám do dnes stará o náš byt. Všetko vybavil, pekne zrozumiteľne vysvetlil a čo je najdôležitejšie pristupuje k nám aj k nájomníkom ľudsky, ústretovo a milo

.Za nás maximálna spokojnosť. Budem naďalej odporúčať reality PRO HOME. 
 

rodina Samková, prenájem bytu

Profesionálny prístup, ľudské správanie bez náznaku povýšenia, snaha o dosiahnutie fair-play dohody a ceny.

Pán Kováč je človek, ktorý nemá problém dvihnúť telefón aj vtedy, keď nie v práci. Čiže za nás: spolupráca aj pri ďalších nehnuteľnostiach.

Lapošovci, predaj garáže

Prostredníctvom realitnej spoločnosti PRO-Home sme predávali netypicky riešený 3- izbový byt v Prešove.
Nehnutelnosť svojou dispozíciou potrebovala nastaviť predajnú kampaň špecificky. Zviditeľniť tie atributy, aby záujemcovia hľadajúci práve takto koncipované bývanie nezaváhali. Realitný maklér Peter Kováč sa zhostil tejto úlohy bravúrne. Velmi rychlo sa zoznámil jak s nehnutelnostou tak aj s našimi predstavami. Následne navrhol sériu tych spravných krokov, ktoré viedli k naozaj rychlému uskutočneniu predaja. Tu musíme vyzdvihnúť zvlášť jeho prehľad pri cenotvorbe, (kde stojí fakt pevnými nohami na zemi) ako aj komunikáciu a celkový profesionálny prístup.  Pre predaj nehnutelnosti urobil p. Kováč maximum, čo velmi oceňujeme, keďže dlhodobo nežijeme na Slovensku. Na základe splnomocnenia za nás zvládol aj drvivú vačšinu úradov. Za nás možeme firmu PRO-Home len doporučiť a pokiaľ niekedy v buducnosti bude príležitost, ponuku ich služieb znovu využijeme.  

Rodina Macková, Vranov nad Topľou

Rodina Macková / predaj 3-izbový byt v Prešove.

Maximálne spokojný s prístupom a profesionalitou. Odporúčam.

p. Róbert P.

Predaj nehnuteľnosti nie je jednoduchá záležitosť, ale s pomocou pani Žondovej, ktorá je vysoko profesionálna, veľmi ústretová a skúsená to bola nad očakávania príjemná skúsenosť. Určite by som jej služby využila aj odporučila ďalej.

Zuzana K., predaj 1. izb. bytu ul. Karpatská, PO

Rada by som sa podelila so skúsenosťou  ktorú mám s realitnou kanceláriou PRO HOME. Zháňala som byt a náhodne som našla realitnú kanceláriu a jej maklérku Luciu Migašovú! Jej práca je na vysokej profesionálnej úrovni: Útretová, zodpovedná, kvalifikovaný prístup, korektné jednanie a pozitívne osobnostné vlastnosti! Vrelo odporúčam!

Renáta, byt rezidencia Horská

Realitná kancelária PRO-HOME je kolektív profesionálov. Nám pomohli s predajom rodinného domu. S ich prístupom, marketingom a realizáciou sme boli veľmi spokojní. 
Osobitne chceme vyzdvihnúť prácu pani Lucie Migašovej, u ktorej sme sa stretli s milým, ústretovým, serióznym a férovým prístupom. Pani Lucia vyniká profesionalitou a korektným jednaním s dôrazom na požiadavky klienta. Ďakujeme.

Manželia Jana a Jozef, RD Ružová, Prešov

 

Chcem pochváliť pani Paľkovú - pristupovala k svojej práci od začiatku až do konca naozaj profesionálne.

Veľmi radi využijeme jej služby aj v budúcnosti.

 

Michal s rodinou, Prešov

Profesionálny ale aj priateľský prístup, veľmi príjemné vystupovanie, spoľahlivosť,  trpezlivosť a ústretovosť, skvelá  spolupráca a bezproblémová pomoc pri riešení všetkých problémov aj nad rámec povinnosti.   Odporúčame  : ) Sme radi, že sa naše cesty stretli. Ďakujeme.

Zuzka M. s rodinou,

Zuzka M. s rodinou / Kúpa 3-izbový byt Prešov

When I decided to sell two investment properties in Trnava, I was put in contact with Maria. I was impressed by Her doing the following: Rapidly viewing and valuing the properties Quoting a fixed price up-front Immediately finding buyers for both properties at a very good price Recommending a lawyer who provided a flawless service at a competitive price Whilst we hit some problem during the deal these were dealt with, without me having to leave the UK.

- - - - -

preklad: Keď som sa rozhodol predať dve investičné nehnuteľnosti v Trnave, nakontaktovali ma s Máriou. Bol som ohromený, keď urobila nasledovné: rýchlo obhliadla a ohodnotila nehnuteľnosti, vopred nastavila pevnú cenu, okamžite našla kupujúcich na obidve nehnuteľnosti za veľmi dobrú cenu, odporučila právnika, ktorý poskytol bezchybný právny servis za nízku cenu. Aj keď sme počas obchodu narazili na nejaké problémy, tie boli vyriešené bez toho, aby som musel opustiť Spojené kráľovstvo. 

Ben Robinson, UK

Rád by som sa Vám poďakoval a ocenil profesionálne služby pri kúpe bytu. Predaj ako aj realizácia prepisu bytu prebehla bleskovo a bez zbytočných prieťahov. 

p. Marcel, 3-izb. byt 17. novembra

Chcel by som pochváliť pani Žondovú, ako zodpovedne a profesionálne pristupovala k svojej práci. K našej spokojnosti nám pomohla predať našu nehnuteľnosť. Bola milá, spoľahlivá, svedomitá, dochvíľna a stále usmiata. Proste profesionálka. Ďakujeme pekne a odporúčame všetkým. S pozdravom J. Timko

pán J. Timko

Ďakujeme PRO HOME a konkrétne pánu Kováčovi za jeho služby.

Za jeho celkový zodpovedný a priateľský prístup. Za jeho ochotu a čas. Vždy ak sme niečo potrebovali bol pohotový a nápomocný. Vďaka nemu a realitnému centru PRO HOME sme si splnili náš sen o spoločnom bývaní.
Ďakujeme ešte raz za spoluprácu.

Peter a Ivana

Peter a Ivana / kuúujúcu RD, Šarišská Trstená

Veľká spokojnosť, pani Migašová je veľmi ústretová v obchode kúpy aj predaja. Komunikácia a celý proces okolo je na profesionálnej úrovni. Odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Andrea, 1-izb. byt Sekčov, pozemok

I have worked with Maria previously, and I would have no hesitation in reccommending the services to buyers and sellers alike. The professionalism of all the team, the enthusiasm and the desire to make things happen, knowledge of the area and the confidence you can trust them makes an excellent choice for buying or selling real estate in Slovakia.

- - - - -

preklad: S Máriou som spolupracoval už skôr a nemám žiadnu pochybnosť v tom, odporučiť jej služby kupujúcim a predávajúcim. Profesionalita celého tímu, entuziazmus a vôľa uskutočňovať veci, znalosť oblasti a istota, že im môžete dôverovať, z nich robí vynikajúcu voľbu pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti na Slovensku. 
 

Allan Sharp, UK

Prajem dobrý deň, chcel by som po predaji nasej nehnuteľnosti konkrétne bytu venovať pár slov pre budúcich kupujúcich ci predávajúcich cez firmu PRO HOME resp. Pána Petra Kováča. 

Veľmi oceňujem profesionalitu pána Kováča a jeho teamu pripadne kolegov. Keďže som veľa krát pracovne v zahraničí čo mi neumožňovalo byt fyzicky prítomný pri rôznych nutnostiach ktoré sú spojené s predajom nehnuteľnosti tak ani to neodradilo pána Makléra od výzvy pravé naopak hľadal a našiel riešenia nie dôvody ako sa to nedá (s čím sa človek bohužiaľ veľa krát stretáva), a to veľmi kvitujem. 

Všetky podmienky ktoré sme si vopred dohodli boli splnené do bodky a dokonca ponúknutá pomoc nad rámec povinnosti.

Chcel by som sa aj takto prostredníctvom recenzie pánovi Kováčovi poďakovať za zvládnutý neľahký boj a popriať veľa úspechov do budúcna. 

Kind Regards a Peter Kustra, predaj bytu

Dobrý deň, pán Kováč.
Dovoľte mi zareagovať na Vaše slová poďakovania v mene manželovom aj svojom. Veríte správne - boli sme s Vašimi službami maximálne spokojní.
Dali by sme Vám 5 hviezdičiek z piatich za všetky položky, ktoré by ste mali uvedené v dotazníku. Napríklad za - profesionálnu komunikáciu s klientom  - dôraz na klientove preferencie - nadštandardné služby pre kupujúcich aj po prepise nehnuteľnosti - spoľahlivosť - Vaše slovo má váhu, čo nie je štandard - ľudský prístup.
Ak máte ďalšie kritériá recenzie, dopíšte, vyjadríme sa k ním :-).  Myslím, že najlepším hodnotením je aj tak to, že keby sme riešili nejakú nehnuteľnosť, tak sa na Vás znova obrátime, a že Vás odporúčame našim známym.
Prajeme Vám veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote a hlavne veľa radosti z obyčajných každodenných zázrakov (ktoré treba cielene vnímať, aby bol človek trvale šťastný).

Šimoňákovci.

Šimoňákovci / kúpa 3-izbový byt ul.Volgogradská, Prešov

Ďakujem za vysoko profesionálny a kultivovaný prístup, ako aj promptné a seriózne jednanie. Maximum spokojnosti. (D.A.)

Daniela, kupa pozemku v Poprade

Chcela by som sa Vám poďakovať za Váš profesionálny prístup pri hľadaní a následnom sprostredkovaní kúpy môjho nového bytu. Som rada, že som túto úlohu zverila práve Vám.

p. Erika, byt rezidencia Horská

Peter Kováč - bol skvely, profesonanálny, najmä jeho ľudsky prístup.
Ďakujem.

 

 

M.Talpos Fabiánová, kúpa garáže

Chcem sa poďakovať za pomoc pri kúpe bytu za sprostredkovanie, komunikáciu, ústretovosť a služby na úrovni aj napriek tvrdému lockdownu v čase pandémie. Veľmi sa mi páčila rýchla komunikácia a pomoc s dokumentami, ktoré bolo potrebné zdokladovať a za vyriešenie problémov, ktoré počas kúpy bytu vznikli tak, aby som bol hlavne ja spokojný. Určite každému, kto rieši kúpu nehnuteľnosti odporúčam spoluprácu s pani Migašovou. Budem sa tešiť na možnú budúcu spoluprácu.

Marek, byt rezidencia Horská

Mária nás sprevádzala kúpou nášho prvého bytu už pred rokmi. A keď sme sa len nedávno rozhodli vymeniť byt za dom, bola jasnou voľbou bez zaváhania. Svojou prácou žije, je milá a všetko trpezlivo vysvetlí. Určite odporúčame jej služby! 

Klára, kúpa rodinného domu

Profesionálny prístup a priame chlapské jednanie, bez cenzúry s cieľom dosiahnutia win-win dohody.

Majo Sirka, predaj pozemku a kúpa RD

Dobrý deň, chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľností, bolo to rýchle, bez akýchkoľvek problémov, vysoko profesionálne ďakujem.

Jana Vargová, predaj bytu Veľký Šariš

Pani Migašová, spolupráca s Vami bola jednoznačne veľmi príjemná a profesionálna. Z mojej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Žiadne zbytočné naťahovanie, rýchle jednanie, rýchle vybavenie, čo bolo pre mňa najväčším komfortom. Ďakujem za spoluprácu, maximálne odporúčam a prajem veľa ďalších spokojných klientov.   

sl. Petronela, kúpa 1-izb.bytu, Prostějovská ulica

Chceme sa poďakovať pánovi Kováčovi za profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu kupovania bytu.
Veľmi sme ocenili komunikáciu a ústretovosť. Ak má niekto skutočne rád svoju prácu a hľadá spôsoby a nie výhovorky, je to určite pán Kováč.

Vrelo odporúčame. 

Šarossyovci

Šarossyovci - kupuhúci bytu Veľký Šariš

Ďakujem za spoluprácu...páčil sa vás profesionálny prístup k celej realizácii predaja našej nehnuteľnosti...verím že sa ešte v budúcnosti stretneme ci už ako obchodní partneri pri predaji nahnutelnosti alebo aj ako dvaja priatelia.

p. Zima / predaj 3-izbového bytu ul.Volgogradská, Prešov

Profesionálny prístup, skvelá komunikácia a pomoc pri kúpe bytu. Zodpovedný prístup a bezproblémové zvládnutie procesu výberu a predaja. Môžem len odporúčať. 

Rastislav, apartmán rezidencia Horská