PRO HOME - realitné centrum
Náš tím
Peter Florek

Peter Florek

Profil makléra
Ing. Martin Šimko

Ing. Martin Šimko

Profil makléra
Peter Kováč

Peter Kováč

Profil makléra
Mgr. Iveta Paľková

Mgr. Iveta Paľková

Profil makléra
Martina Talpos

Martina Talpos

Profil makléra
Ľudmila Grus

Ľudmila Grus

Profil makléra

Referencie

Pani Migašová, spolupráca s Vami bola jednoznačne veľmi príjemná a profesionálna. Z mojej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Žiadne zbytočné naťahovanie, rýchle jednanie, rýchle vybavenie, čo bolo pre mňa najväčším komfortom. Ďakujem za spoluprácu, maximálne odporúčam a prajem veľa ďalších spokojných klientov.   

sl. Petronela, kúpa 1-izb.bytu, Prostějovská ulica

Spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti môžem len vysoko oceniť.V prvom rade profesionálny prístup k príprave ponuky na predaj nehnuteľnosti, po druhé -perfektná komunikácia s klientom, zhodnotenie reálneho stavu nehnuteľnosti a časovo rýchle zvládnutie predaja , následné spracovanie potrebnej dokumentácie potrebnej k predaju nehnuteľnosti. Veľmi si vážim profesionalitu, ľudskosť, komunikáciu a odbornosť, za čo patrí moje veľké poďakovanie. Želám mnoho úspechov pri realizácii danej činnosti.

pán Gejza, 2-izb.byt SDH

Prajem dobrý deň, chcel by som po predaji nasej nehnuteľnosti konkrétne bytu venovať pár slov pre budúcich kupujúcich ci predávajúcich cez firmu PRO HOME resp. Pána Petra Kováča. 

Veľmi oceňujem profesionalitu pána Kováča a jeho teamu pripadne kolegov. Keďže som veľa krát pracovne v zahraničí čo mi neumožňovalo byt fyzicky prítomný pri rôznych nutnostiach ktoré sú spojené s predajom nehnuteľnosti tak ani to neodradilo pána Makléra od výzvy pravé naopak hľadal a našiel riešenia nie dôvody ako sa to nedá (s čím sa človek bohužiaľ veľa krát stretáva), a to veľmi kvitujem. 

Všetky podmienky ktoré sme si vopred dohodli boli splnené do bodky a dokonca ponúknutá pomoc nad rámec povinnosti.

Chcel by som sa aj takto prostredníctvom recenzie pánovi Kováčovi poďakovať za zvládnutý neľahký boj a popriať veľa úspechov do budúcna. 

Kind Regards a Peter Kustra, predaj bytu