PRO HOME - realitné centrum
Moje meno je Mária Liskayová, pre niektorých Majka, pre niektorých Marika.
 
Keďže som nováčikom v oblasti realitných služieb, spomeniem tu pár faktov, pre ktoré som sa rozhodla začať pracovať v oblasti realitných služieb a práve v realitnom centre spoločnosti PRO HOME. Najdôležitejším faktorom bola dlhoročná skúsenosť mojich kolegov v oblasti obchodu s realitami.
 
Svoj život na našej krásnej Zemi som zasvätila službe ľuďom, či už sú to moje teraz už dospelé deti alebo moji známi, priatelia, ale hlavne moji klienti. Skoro 20-ročná  prax s klientmi vo sfére finančnej ma naučila, že práca vykonávaná s láskou, úprimnosťou, čestnosťou a osobitý prístup ku klientovi je tá najväčšia investícia vedúca k jeho spokojnosti a zároveň k môjmu finančnému aj morálnemu zadosťučineniu.
 
Keďže som cítila, že moje pôsobenie vo finančnej sfére môžem využiť aj inak, rozhodla som sa rozšíriť svoje portfólio služieb o obchod s realitami v rámci realitného centra  PRO HOME a ponúknuť klientom moje služby aj v tomto segmente trhu.
 

Prečo práve PRO HOME?

No práve pre ten osobitý pro-klientsky prístup spoločnosti a mojich kolegov ku klientovi, vďaka ktorému sa o klienta postaráme podľa jeho požiadaviek, od výberu nehnuteľnosti so všetkými službami, ktoré k tomu patria, až po jej odovzdanie.
 
Verím tomu, že s využitím všetkých skúseností z mojej doterajšej praxe a s uplatnením hesla, že najlepšia reklama je spokojný klient s jeho odporúčaním, budem prínosom nielen pre túto (našu) spoločnosť, ale pre všetkých klientov, ktorí sa rozhodnú využiť naše služby pre splnenie ich snov o bývaní.
 
Toľko o mne a už teraz sa teším na všetkých klientov, ktorí mi zveria do rúk svoju dôveru.
Ing. Mária Liskayová

Ing. Mária Liskayová

0915 979 267
info@pro-home.sk