PRO HOME - realitné centrum

Písal sa rok 1998, ktorý bol rokom, kedy som začala pracovať v jednej z prvých realitných kancelárií na Slovensku vôbec. Boli to zvláštne časy. Mali sme počítač (na disk ste vtedy neuložili ani len textový dokument!)  a dokonca aj internet, i keď o webových stránkach nebolo v našej oblasti ani chýru, ani slychu :-D

Napísala by som, že mi bola práca od začiatku koníčkom. Ale klamala by som.. Stala som sa na nej závislá, bola mi priam drogou. Nekonečné výzvy a možnosti mi v práci ponúkali hru. A sami viete, že ak má človek hru, potom nenastane nuda...

Prešlo 24 rokov. Pracovala som pre klientov počnúc Japonskom a končiac USA. V práci sa stále bavím, teší ma a napĺňa. Rada snívam s klientmi tie ich sny a keď sú riadne vysnívané, meníme ich spolu na skutočnosť... Predsa koho by nebavilo plniť sny?

 
Mária Žondová

Mária Žondová

Člen NARKS

0907 873 417
maria@pro-home.sk

PONUKA MAKLÉRA

1 2

REFERENCIE MAKLÉRA

Ďakujem za vysoko profesionálny a kultivovaný prístup, ako aj promptné a seriózne jednanie. Maximum spokojnosti. (D.A.)

Daniela, kupa pozemku v Poprade

Predaj nehnuteľnosti nie je jednoduchá záležitosť, ale s pomocou pani Žondovej, ktorá je vysoko profesionálna, veľmi ústretová a skúsená to bola nad očakávania príjemná skúsenosť. Určite by som jej služby využila aj odporučila ďalej.

Zuzana K., predaj 1. izb. bytu ul. Karpatská, PO

Chcel by som pochváliť pani Žondovú, ako zodpovedne a profesionálne pristupovala k svojej práci. K našej spokojnosti nám pomohla predať našu nehnuteľnosť. Bola milá, spoľahlivá, svedomitá, dochvíľna a stále usmiata. Proste profesionálka. Ďakujeme pekne a odporúčame všetkým. S pozdravom J. Timko

pán J. Timko

I have worked with Maria previously, and I would have no hesitation in reccommending the services to buyers and sellers alike. The professionalism of all the team, the enthusiasm and the desire to make things happen, knowledge of the area and the confidence you can trust them makes an excellent choice for buying or selling real estate in Slovakia.

- - - - -

preklad: S Máriou som spolupracoval už skôr a nemám žiadnu pochybnosť v tom, odporučiť jej služby kupujúcim a predávajúcim. Profesionalita celého tímu, entuziazmus a vôľa uskutočňovať veci, znalosť oblasti a istota, že im môžete dôverovať, z nich robí vynikajúcu voľbu pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti na Slovensku. 
 

Allan Sharp, UK

Maximálne spokojný s prístupom a profesionalitou. Odporúčam.

p. Róbert P.

Mária nás sprevádzala kúpou nášho prvého bytu už pred rokmi. A keď sme sa len nedávno rozhodli vymeniť byt za dom, bola jasnou voľbou bez zaváhania. Svojou prácou žije, je milá a všetko trpezlivo vysvetlí. Určite odporúčame jej služby! 

Klára, kúpa rodinného domu

When I decided to sell two investment properties in Trnava, I was put in contact with Maria. I was impressed by Her doing the following: Rapidly viewing and valuing the properties Quoting a fixed price up-front Immediately finding buyers for both properties at a very good price Recommending a lawyer who provided a flawless service at a competitive price Whilst we hit some problem during the deal these were dealt with, without me having to leave the UK.

- - - - -

preklad: Keď som sa rozhodol predať dve investičné nehnuteľnosti v Trnave, nakontaktovali ma s Máriou. Bol som ohromený, keď urobila nasledovné: rýchlo obhliadla a ohodnotila nehnuteľnosti, vopred nastavila pevnú cenu, okamžite našla kupujúcich na obidve nehnuteľnosti za veľmi dobrú cenu, odporučila právnika, ktorý poskytol bezchybný právny servis za nízku cenu. Aj keď sme počas obchodu narazili na nejaké problémy, tie boli vyriešené bez toho, aby som musel opustiť Spojené kráľovstvo. 

Ben Robinson, UK