PRO HOME - realitné centrum

Moje meno je Martin Šimko a mnohí z vás má poznajú z môjho dlhoročného podnikania v oblasti výstavby nehnuteľností a realizácií developerských projektov bývania.

Pri realizácií stavieb som vždy myslel na to, že za niekoľko týždňov vytvoríme domov pre nášho klienta a jeho rodinu na dlhé roky. Preto sme vždy s kolegami pracovali precízne, s kvalitnými materiálmi a striktne doržiavali termíny a dohody.

Môj posun do sveta obchodu s nehnuteľnosťami bol pred dvoma rokmi logickým vyústením pôsobenia v projektoch výstavby nového bývania. Naši zákazníci potrebovali pomoc so správnym výberom nehnuteľnosti, ktorá splní potreby ich rodiny. Tiež odbremeniť od legislatívnych náležitostí, no najviac ocenili zdieľanie skúseností s využívaním nehnuteľnosti, poradiť ohľadne občianskej vybavenosti, či ohodnotiť technický stav nového bývania.

Zistil som, že ma napĺňa možnosť podeliť sa o znalosti a skúsenosti z oblasti realít pri ich predaji a kúpe, teda v momente, ktorý je pre mnohých klientov jedinečný, hoci v našom realitnom centre je to profesionálna rutina.

Pokojne mi napíšte, aby sme spolu zadefinovali, čo je pre vás pri hľadaní nehnuteľnosti najdôležitejšie alebo za akých podmienok by ste radi predali svoj dom, či byt, a o realizáciu obchodu sa postarám.

Ing. Martin Šimko

Ing. Martin Šimko

obchodník - maklér

0907 471 304
simko@pro-home.sk

PONUKA MAKLÉRA

1-izbový byt

1-izbový byt

veľký jednoizbový byt v kľudnej vyhľadávanej lokalite


1 izb

36 m2

Prešov
Cena v RK
Ihneď voľný