PRO HOME - realitné centrum

Volám sa Lenka Kasalová a vďaka priaznivým okolnostiam som sa stala realitnou agentkou firmy PRO HOME, a tak som sa dostala k svojej vysnívanej práci, hoci som predtým pôsobila aj v iných profesiách, v ktorých som sa intenzívne stretávala s ľuďmi a pomáhala im riešiť ich problémy.

K realitám som inklinovala už veľmi dávno, vždy ma bavilo sledovať rôzne relácie o bývaní, bavila ma samotná realizácia stavieb rodinných domov, pri ktorých si moji blízki a známi plnili svoj sen o bývaní. Ešte viac ma potom nadchýnalo samotné zariaďovanie bytových aj nebytových priestorov (napr. reštaurácií).

Mojím cieľom je pomôcť vám nájsť bývanie, ktoré sa bude čo najviac približovať vašim vysnívaným predstavám alebo predať vašu nehnuteľnosť tak, aby ste boli čo najviac spokojní.
Uvedomujem si, že predaj či kúpa nehnuteľností je pre mnohých ľudí veľmi dôležitým krokom v ich živote, a preto som rada, že som členkou profesionálneho tímu realitných maklérov, ktorý pristupuje k svojej práci maximálne zodpovedne, a tak si vybudoval za obdobie svojej existencie u svojich klientov veľkú dôveru.

Mgr. Lenka Kasalová
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)